www.eutychus.com.ua
Наставь юношу при начале пути его: он не уклонится от него, когда и состарится.(Прит.22:6)
Программы
Для лагерей
Игры
В помещении
На природе
Мероприятия
Походы
Раскраски
Плакаты
Стихи
Песни
Исследуем Библию
Хронология Бытие
Книга Откровения


Газета "Два береги"
Газета Два береги

Все ваши предложения, замечания, советы, а также материалы, которые вы хотите видеть на сайте "Евтих" присылайте нам по адресу:

Евтих. Электронная почта.


Христианська газета "Два береги" №6 за 2017г.
Новорічно-різдвяний випуск.

Дорогий читачу! Ти тримаєш у руках свіжий номер газети «ДВА БЕРЕГИ», приурочений святкуванню Нового року і Різдва Христового. Отже, позаду рік успіхів і невдач, надбань і утрат, надій і розчарувань. Але не треба сумувати за минулим, його не повернеш. Попереду новий рік, який ще не є добрим чи поганим — він просто новий.

І те, що ми святкуємо його майже одночасно з Різдвом, навіть символічно. Новий рік відкриває нові можливості й широкі перспективи: навчатися, працювати, будувати, сіяти, садити, подорожувати, відпочивати. На це нам відміряні 365 днів. От тільки для чого це все? Він не може відповісти.

А ось Різдво покликане визначити ціль усьому. Воно пояснює, куди слід рухатися, як будувати життя: сіючи, не збирати гіркі сходи, а після веселого відпочинку не лікувати серце. Хто збагнув суть Різдва, той вірно прожив життя, і не важливо: сільський пастух він чи академік. Вірте, надійтеся, любіть!

Нехай життєві труднощі нікого не лякають!

Народжений понад два тисячоліття тому у Віфлеємських яслах поряд з нами й нині. Він готовий розділити радості і печалі, хоче утішити тих, хто хворіє, допомогти багатьом в доленосному виборі, розділити радість спілкування з самотніми. Тих, чиє життя здається нудним і беззмістовним, зробити щасливими й задоволеними.

Але для цього треба запросити Сина Божого не просто до святкового столу, а до свого серця. Це можна зробити через щиру молитву покаяння, через визнання Його своїм Спасителем і Господом.

Ісус Христос сказав: «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду і буду вечеряти з ним, а він зі Мною».

Редакція газети «ДВА БЕРЕГИ»

Христианська газета Два береги №6 за 2017г. Новорічно-різдвяний випуск.

Формат файлу: PDF


Скачати газету українською мовою (2,17Mb)


Скачати газету російською мовою (2,2Mb)