Християнська газета Два береги


Архів

2015: 1, 2, 3.

2016: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2017: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2018: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2019: 1, 2.Евтих - христианский досуг для детей и молодежи
Християнська газета "Два береги" №2 (17) за 2018г.
Воскресіння Христове переконує — нове життя можливе!

Що таке нове життя? Насамперед, це зміни.

Вони можуть бути в різних сферах: чи то сім’я, чи то робота, чи то навчання... Звичайно ж, маємо на увазі перетворення на краще, тому що кожна людина прагне до цього. Звідси висновок: бажають нового життя всі, але не всі знають, як його досягти.

Кращому немає меж, і маючи все, хочеться досягти більшого. Комусь достатньо поміняти машину, будинок чи країну, а інший у постійних пошуках і напрузі. Здається, коли здійсниться омріяне, все піде по-новому. Однак це велика помилка, яка, до того ж, нерідко завдає ран оточуючим.

У багатьох, хто зміг досягти серйозних змін, через якийсь час відчуття незадоволеності з’являлося знову. Чому так? Чому немає кінця такій круговерті й розчаруванням? Проблема в тому, що не подумали про найголовніше — змінитися самому. Тому й стається так: чогось досягнув, а, все ж таки, лишився нещасним. На публіці посмішка, а за зачиненими дверима — гірке розчарування, сльози й тяжкість на душі. Зовні — досягнення, а всередині — все той же безлад.

Вихід один: повинні відбутися докорінні переміни в душі. Тоді на довкілля дивишся іншими очима. Тебе не дратує, а влаштовує той стан речей, в якому знаходишся. І це можливо тільки після знайомства з воскреслим Ісусом Христом. Хоча Його розіп’яли, але Він воскрес і може допомогти кожному, хто потребує духовної підтримки.

І сьогодні є безліч свідків того, як Він змінює саму людину зсередини, після чого настає справжня життєва гармонія. І тільки тоді зникне внутрішній безлад душі, який заважає нашому щастю. І це стане початком справді нового життя, тому нагадуєм ще раз:

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Редакція газети «ДВА БЕРЕГИ»

Христианська газета Два береги №2 за 2018г. Воскресіння Христове переконує — нове життя можливе!

Формат файлу: PDF


Скачати газету українською мовою (1,53Mb)


Скачати газету російською мовою (1,8Mb)