Християнська газета Два береги


Архів

2015: 1, 2, 3.

2016: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2017: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2018: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2019: 1, 2.Евтих - христианский досуг для детей и молодежи
Християнська газета "Два береги" №4 (19) за 2018г.
Яке воно, справжнє ЩАСТЯ?

Давайте звернемось до словника, щоб подивитись, як його тлумачать там. І ось: «Стан цілковитого задоволення життям, відчуття глибокого вдоволення та безмежної радості... Радість від спілкування з ким-небудь близьким, коханим тощо».

І хто б цього не хотів?

Утім, будьмо відвертими: чи багато хто може назвати себе щасливим? Хоча ні — таких знайдеться чимало. З цього приводу пригадався почутий випадок. В одній сім’ї тримали в клітці ручного папугу. Як і годиться, його пробували вчити говорити. Однак все, чого змогли добитися, це вивчити коротку фразу, яку той завжди повторював: «Я щасливий!» Хто б не підійшов до нього поспілкуватись, знову й знову чули: «Я щасливий!» Одного дня сталася трагедія. Дім охопила пожежа. Рятувальники ледь встигли вихопити з полум’я мешканців дому, як раптом здивовано почули нові крики. З вогню, куди вже ніхто не зміг би добратися, голосно лунало: «Я щасливий! Я щасливий!!!»

Іронія, скажете. Можливо, й так, але... Скільки сьогодні таких «папуг» об’являють себе щасливими, а коли залишаться на самоті, готові від душевного болю кусати лікті?

Де ж знайти справжнє щастя і, головне, як втримати його?

Ігор Федьків

Христианська газета Два береги №4 за 2018г. Яке воно, справжнє ЩАСТЯ?

Формат файлу: PDF


Скачати газету українською мовою (6,23Mb)


Скачати газету російською мовою (5,87Mb)