Християнська газета Два береги


Архів

2015: 1, 2, 3.

2016: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2017: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2018: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2019: 1, 2.Евтих - христианский досуг для детей и молодежи
Християнська газета "Два береги" №5 (20) за 2018г.
ДЛЯ ЧОГО Я ЖИВУ?

Пошуки сенсу життя. А хто сказав, що його потрібно знайти? Живуть же люди і без цього. Без віри, без моралі… але живуть. Між іншим, тварини теж не шукають сенсу. Шукають поживу, затишну нору й відповідну пару для продовження роду свого. А от сенс життя жодному із представників фауни не потрібен. А людям? Цим і відрізняємось.

Колись Дарвін подивився на мавпу, яка дуже нагадувала людину. Зовні, може, й схожа, а от внутрішніми потребами зовсім ні. Нагодуйте людину, поселіть у найкращому палаці, оточіть веселими друзями — здається, тільки радій щастю. Так ні: щось непокоїть душу, щось тисне у грудях, терзають розум питання: «Для чого я народився? Чого маю досягти в житті? Який залишу слід після смерті?»

Судячи зі всього, в переважної більшості Homo sapiens ці тривожні «приступи» пошуку сенсу життя легко знімаються певною кількістю п’янкого напою чи запальних розваг. Однак буває, що й через хмільну свідомість, марнотні клопоти і ліниву байдужість проб’ється голос: «Чому ти тут, людино, куди підеш завтра?»

А у Вас таке було? Чи знайоме настирне бажання осягнути, якщо не таємницю світобудови, то хоча б мету власного буття? Коли так, то не хвилюйтеся: з вами все гаразд, це не хвороба — це те, що робить вас людиною.

Такий внутрішній пошук свідчить, що є безсмертна душа, яку не наситиш хлібом, і щось досі незнане нам, але таке приємне, таке жадане, таке необхідне.

Цей потяг до усвідомлення смислу життя настільки сильний, що те, незнане й жадане, мусить бути надзвичайно велике. Бо ж менше притягується більшим. І душа людини, маленька краплина в океані Всесвіту, притягується великим Богом. Бо лише Він є Творцем і Смислом життя!

Вадим Яцюк

Христианська газета Два береги №5 за 2018г. ДЛЯ ЧОГО Я ЖИВУ?

Формат файлу: PDF


Скачати газету українською мовою (1,04Mb)


Скачати газету російською мовою (1,01Mb)