Християнська газета Два береги


Архів

2015: 1, 2, 3.

2016: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2017: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2018: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2019: 1, 2.Евтих - христианский досуг для детей и молодежи
Християнська газета "Два береги" №1 (22) за 2019г.
Сім'я

Колись у автошколі інструктор навчав курсантів основ безпечного руху. Мені добре запам’ятались його розумні поради, які не раз уберігали не тільки від неприємностей, а й від страшних фатальних наслідків. Він неодноразово нагадував, що всі правила безпеки «написані кров’ю», тому не варто бути легковажним і нехтувати тим, що вже багато разів перевірено.

Візьмемо, для прикладу, просте питання: яке узбіччя більш небезпечне — ліве, чи праве? Можна багато дискутувати, але в кінцевому результаті різниця майже непомітна: легковажних біда чатує з обох сторін. Статистика (факти!), як відомо, — вперта річ. І зовсім не дивно, що паралелі цьому знаходимо у багатьох сферах людського життя.

Сьогодні про сім’ю. Багатьом вже з ранньої юності хочеться сісти «за її кермо» і насолоджуватись «швидкістю та екстримом». Однак правила залишаються правилами. Причому для всіх. А порушники — розраховується сльозами, грошима, здоров'ям, понівеченими долями або життям. А можна й по другому: виконуючи прості інструкції, тішитись, радіти усе життя.

Колись у давнину, в епоху язичництва в сімейному питанні було занадто «вправо»: чоловіки вважались «людьми», а дружини й діти, особливо дівчатка, — «рабами». Так було скрізь, аж поки не прийшло християнство. А сьогодні навпаки — «затягує» вже вліво — жінки стали господарями. Однак щастя не додалось, зате прибутки аптек (точніше збитки жертв) вираховуються шаленими цифрами.

Якось задумався над питанням: чому зараз так багато п’яниць? Невже лише отримання тимчасового задоволення грає вирішальну роль? Став приглядатись і помітив цікаву картину: де дружина взяла сімейне кермо в свої руки — там найчастіше чоловіки спиваються. Так їм простіше змиритися з ситуацією, що вони тепер — ніхто.

Невже від такої переміни місцями жінки почувають себе щасливішими і їм стає краще та легше? Нічого подібного! Знаю немолоде подружжя, де чоловік змирився з тим, що жінка «голова». Щоб не сваритися, просто скинув з себе всі обов’язки, і тепер дружина сама тягне весь тягар сімейних турбот та проблем.

Сім’я — це та сфера, де небезпечного «лівого» та «правого» узбіччя вистачає. Тому в таких питаннях як створення сім’ї, стосунки, виховання, бюджет, житло, відпочинок, робота та інше вкрай важливо дотриматись розумних правил.

У цьому номері читач знайде добрі поради, попередження і гарні приклади. А найдосконалішою «інструкцією» все ж таки була й залишиться книга книг — Біблія. Перевірено ТИСЯЧОЛІТТЯМИ

Михайло Бондар

Христианська газета Два береги №1 за 2019г. Сім'я

Формат файлу: PDF


Скачати газету українською мовою (0,88Mb)


Скачати газету російською мовою (0,89Mb)